Cyfrowy Manager

Oferta
Zadzwoń do nas, a dowiesz się więcej:   22 630 98 34
 
...lub wpisz poniżej swój numer a my odzwonimy do Ciebie.

Oferta

Cyfrowy Manager to platforma, która usprawnia organizację, komunikację i proces wymiany informacji w podejmowanych przedsięwzięciach. Cyfrowy Manager ułatwia prowadzenie między innymi: konsultacji społecznych, projektów z udziałem wielu partnerów a także różnego rodzaju badań.

Oferta kierowana jest do wszystkich podmiotów, które realizują działania wymagające prowadzenia komunikacji, wymiany informacji z wieloma partnerami lub grupami społecznymi. W szczególności oferta została przygotowana z myślą o:

  • Podmiotach publicznych (administracja państwowa, samorządowa, instytucje publiczne), dla których bardzo ważne jest prowadzenie efektywnej komunikacji z Interesariuszami i partnerami a także swoimi pracownikami,
  • Przedsiębiorstwach, których projekty wymagają szerszej konsultacji,
  • Wszelkich instytucjach (publicznych i prywatnych), które prowadzą badania opinii, lub potrzebują wsparcia w tym temacie,

W celu najlepszego dostosowania Cyfrowego Managera do potrzeb naszych Klientów przygotowaliśmy wyspecjalizowane możliwości wykorzystania platformy. Są to:

Projekty uspołecznione

Na platformie, w prosty, przejrzysty sposób mogą być prowadzone konsultacje oraz komunikacja wewnętrzna w ramach projektów uspołecznionych, w których bierze udział wielu interesariuszy. Projekty, prowadzone na naszej Platformie, z pewnością odniosą sukces!

Konsultacje społeczne

Cyfrowy Manager daje szerokie możliwości prowadzenia konsultacji społecznych. Zapraszamy do wypróbowania specjalnie przygotowanych, wyspecjalizowanych narzędzi konsultacyjnych.

Badania

Specjalny moduł Cyfrowego Managera umożliwia prowadzenie badań opinii metodami: CAPI, CATI, CAWI. Przygotowanie i realizacja badań może być wspierana na każdym etapie przez naszych specjalistów.

Prowadzenie komunikacji z Interesariuszami

Nasza Platforma umożliwia ciągłe i efektywne prowadzenie komunikacji z Interesariuszami danej organizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami dotyczącymi obsługi komunikacji z Interesariuszami.

Oferta indywidualna

Jesteśmy w stanie dostosować Platformę do najbardziej wyszukanych potrzeb naszych klientów.

 

 

W zależności od potrzeb wszystkie działania na platformie mogą być wpierane przez naszych wyspecjalizowanych konsultantów.


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka